GÜNDEM HABERLERİ

Sitene EkleHaberler
157 gösterim
52,33 viral puan

Esiner; “Esenyurt’un ciddi sorunları var”

Saadet Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Ender Esiner, teşkilat üyelerini iftar yemeğinde ağırladı.
Partililerin yoğun ilgi gösterdiği iftarda konuşan İlçe Başkanı Ender Esiner, Esenyurt’un ciddi sorunlarla karşı karşıya olduğunu söyledi. Bu sorunların çözümü için çalışacaklarını belirten Esiner, yakın zamanda bir erken seçim beklediğini de ifade etti.

Esenyurt Belediyesi Nikâh Sarayı’nda gerçekleşen iftara Saadet Partililer yoğun ilgi gösterdi. Saadet Partisi eski ilçe başkanları Hasan Kara ve Peyami Aksu’nun yanı sıra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları ve parti üyelerinin katıldığı iftar yemeği, 9 Haziran Cuma akşamı verildi.

“ESENYURT’U ÜÇE BÖLDÜK”

Yemekte bir konuşma yapan Saadet Partisi İlçe Başkanı Ender Esiner, kongreden bu yana yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Esenyurt’un nüfus açısından İstanbul’un ilk sırasında yer aldığına dikkat çeken Esiner, “Resmi olarak 700, gayrı resmi olarak ta 1 milyona sahip. Geçtiğimiz sene sonunda, yoğun bir katılımla kongre yaptık, 40 kişilik bir yönetim kadrosu oluşturduk. Esenyurt 43 mahalle. Bizde çalışmalarımızı yapabilmek için Esenyurt’u üçe böldük birçok mahallemizde teşkilatlarımızı kurduk çalışmalarımıza başladık” diye konuştu.

“ERKEN SEÇİM GÖZÜKÜYOR”

Medyanın Saadet Partisi’ne yer vermediğini ve ambargo uyguladığını söyleyen İlçe Başkanı Esiner, bir erken seçim ihtimali olduğunu da sözlerine ekledi: “Şu an milli görüşün üzerinde bir ambargo var. Medya Saadet Partisi’nden bahsetmiyor. Medya Sadet Partisi’ni yok sayıyor. Türkiye’de yoğun bir gündem var ancak Saadet Partisi’nin ne düşündüğü gündeme yansımıyor. Bu nedenle acilen genele hitap edecek kadrolar kurmak zorundayız. Önümüzdeki dönemde bir erken seçim gözüküyor.Biz bu erken seçime gençlerimizle, hanım arkadaşlarımızla hazır olmak zorundayız.”

“ESENYURT’UN CİDDİ SORUNLARI VAR”

Esenyurt’tun ciddi sorunlarla yüz yüze olduğuna da vurgu yapan Ender Esiner, bunları tespit ettiklerini, çözümü için yetkili mercilerle görüşeceklerini söyledi. Esiner, “İlçemizim çok ciddi sorunlarının olduğunu gözlemledik, tespitini yaptık, sorunları çözmek ve yetkili mercilere ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Esenyurt’u sorunsuz, sıkıntısız ve yaşanılır bir ilçe olması için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.
Medyahaber 15.06.2017 saat 22:03
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 3 gösterim
 • Toplam Direkt: 151 gösterim
 • Viral Puan: 52,33
şu an popüler
 • GÜNDEM HABERLERİ

  Reklamı Atla
 • GÜNDEM HABERLERİ

  Reklamı Atla